درباره ما
درباره ما

فروشگاه اینترنتی میـــلادنور

میـــلادنور بعنوان یکی ازقدیمی ترین مراکزپخش وفروش نوشت افزار و ملزومات اداری درایران شناخته شده است.میلادنور فعالیت خود را ازسال 1368 دراین زمینه شروع کرده و با دارا بودن بیش سه دهه تجربه اشتغال دراین زمینه فعالیت دارد.هم اکنون میلادنور تصمیم داردبا قراردادن طیف گسترده ایی از اجناس و برندهای مختلف با پایبندی به اصول ضمانت اصل بودن کالا ، پرداخت درمحل و هفت روز ضمانت بازگشت کالا ، خرید مقرون به صرفه و لذت بخشی را برای مشتریان گرامی بوجود آورد. امروزه خرید  اینترنتی دردنیا مقرون به صرفه تر و مناسبتر از گذشته است و امکان  مقایسه قیمت ، کیفیت و خدمات کالا را به خریداران می‌دهد. به همین خاطر رضایت مشتریان بیشتر از گذشته  شده و اکثرا ترجیح می‌دهند خرید خود را بصورت آنلاین از بستر اینترنت انجام دهند. دربسیاری از موارد حتی خریداران اجناس  خود را در فروشگاه‌ها انتخاب کرده و سپس آن را از فروشگاههای اینترنتی خریداری می‌کنند بدلیل اینکه به صرفه ترخواهد بود. دربعضی از نقاط دنیا مانند آمریکا فروشهای آنلاین و اینترنتی ازفروشهای حضوری بیشتر شده‌ است . این امرموجب شده که فروشندگان وعرضه کنندگان کالا علاوه بر ارئه فیزیکی محصولات و خدمات خود، فروش آنلاین و اینترنتی را هم یکی از ملزومات خود بدانند.

 

فوایدخریداینترنتی

دلایل خرید اینترنتی برای همگان یکسان نیست ولی بسیاری از ویژگی ها دربسترآنلاین ازقبیل دسترسی به کالاوخدمات ازهرنقطه ازجهان،دریافت اطلاعات کامل کالا، امکان مقایسه کیفیت وقیمت  کالا با یکدیگر،صرفه جویی دروقت،صرفه درهزینه ایاب وذهاب وعدم نیازبه رفت وآمدهای اضافی،امکان خرید آسان درمنزل ومحل کار،بررسی قیمت ها درشرایط رقابتی،تنوع بالای اجناس وآسان بودن مراحل خرید وپرداخت آنلاین یا پرداخت درمحل می باشد.با تحقیقات انجام شده ازمهمترین دلایل خرید اینترنتی میتوان به مواردزیر اشاره نمود.

امکان حق انتخاب بیشتر

درفروشگاه های اینترنتی مشتریان با طیف گسترده ای از فروشگاه ها روبرو هستند به همین دلیل به قدرت انتخاب بالایی می رسند. درحالی که درفروشگاههای سنتی گزینه زیادی برای انتخاب وجودندارد وقدرت انتخاب مشتریان محدوداست . درخرید اینترنتی می توان اجناس مورد نیاز خود را ازهر نقطه ازکشور تهیه نمود.

بهره مندی ازقدرت خریدبالا

یکی دیگرازویژگیهای خرید اینترنتی افزایش قدرت خرید مشتریان می باشد. درمدت کوتاهی می توان به آسانی می توان با چند کلیک تعدادی کالا را بصورت مجزا در فروشگاه های مختلف با اطلاعات کامل وتصاویرموردبررسی ومقایسه قرارداد وبهترین گزینه راانتخاب نمود.

صرفه جویی دروقت وهزینه

امروزه با توجه به مسائل اقتصادی و مشغله فراوان کاری یکی ازمهمترین دغدغه انسانها اتلاف وقت وهزینه های تحمیلی گوناگون ازجمله هزینه ایاب وذهاب جهت خرید نیازمندیها می باشد بهمین دلیل خرید اینترنتی بسترخوبی را برای یک خرید سریع وبا کمترین هزینه را برای مشتریان فراهم می آورد.

دسترسی بهتربه کالاوخدمات

دربستراینترنت وخریدآنلاین این امکان فراهم شده است که مشتریان ازهرنقطه ازکشوریا حتی جهان براحتی می توانند کالاوخدمات خودراانتخاب و خریدنمایند.

امکان مقایسه کالا

 بطورمعمول درخرید سنتی وقدیمی برای مقایسه چندکالا نیازبه رفت وآمد ومراجعه به چندین فروشگاه می باشد که این موضوع موجب اتلاف وقت و وارد شدن هزینه می شود وازطرفی موجب از بین رفتن لذت یک خرید جذاب می شود.مقایسه چندین کالا با هم بهترین انتخاب را برای مشتریان بوجود می آورد که خرید را برای مشتریان لذت بخش می نماید.

امکان انتخاب بیشتروآسانتر

درفروشگاههای سنتی بعلت چیدمان کالا بصورت فیزیکی درویترین وقفسه ها قرارداده می شود ناگزیرمی بایست فضای بسیارزیادی را به چیدمان کالا اختصاص داد و با توجه به گستردگی اقلام و کوچک بودن اغلب فروشگاهها امکان اینکه بتوان طیف گسترده ایی از اجناس وکالاهای متنوع را در فروشگاه موجود نمود وجود ندارد اما درفضای آنلاین و بستراینترنت امکان این وجود دارد که تعداد بسیارزیادی کالا بصورت مجازی چیدمان کرد به  همین منظورمشتریان  با دیدن عکس ها از زوایای مختلف و امکان مقایسه کالا با یکدیگر می توانند براحتی وآسانی کالای مورد نیازوبا کیفیت خود را انتخاب ودرسریعترین زمان وبلافاصله خریدنمایند. 

افزایش سرعت درخریدکالا

یک دیگرازوی|گی ها و مزایای خرید آنلاین سرعت درخزید کالا می باشدهمانطورکه میدانید درخرید سنتی برای خرید کالا حتما باید با مراجعه حضوری اقدام به خرید نمود که این کار علاوه بر سربار نمودن هزینه های مختلف ، وقت زیادی را ناگزیر باید هزینه کرد و باتوجه به زندگی های امروزی ومشغله های فراوان وقت وزمان مسئله مهمی است که باید در نظرگرفته شود و ازاین جهت خرید اینترنتی در مورد سرعت خرید حائزاهمیت می باشد.

امکان خرید24ساعته

درخزید غیر سنتی و غیر اینترنتی شخص در هر زمان که تصمیم به خرید بگیرد امکان پذیر نیست و حتما باید در زمان ساعت کاری فروشگاه یا مراکزی کالا مراجعه کرد اما در خرید اینترنتی این تمایز وجود دارد که مشتری در هر زمان از24 ساعت شبانه روز که تصمیم به خرید بگیرد این امکان وجود دارد.

عدم محدودیت مکانی

یکی دیگر از ویژگی های مهم وحائز اهمیت در خرید اینترنتی بعد مکانی و منطقه جغرافیایی خرید می باشد که این مورد برای اغلب مشتریان جذاب است و هم اینکه مشتری به راحتی به انتخاب و لذت خرید خود می رسد وخرید لذت بخشی را تجربه میکند.

 

 

امکان تحویل اکسپرس
ضمانت اصل بودن کالا
7روزضمانت تعویض
پشتیبانی24ساعت شبانه روز
امکان پرداخت در محل