درباره ما

فروشگاه اینترنتی میـــــلادنور

فروشگاه میـــــلادنوریکی ازقدیمی ترین فروشگاههای عرضه وتوزیع لوازم التحریر وملزومات اداری با بیش ازسه دهه تجربه فعالیت دراین زمینه است.با درنظرگرفتن شرایط کنونی و پیشترفت جهانی تکنولوژی وفن آوری، فروشگاه میـــــلادنوربا راه اندازی فروشگاه اینترنتی مجهزبا طیف وسیعی از اجناس و کالای مختلف ومتنوع با توجه به پایبندی به اصول تضمین اصل بودن کالا، 7روز ضمانت برگشت کالا وامکان پرداخت وجه درمحل و ایجاد بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان سعی در ارائه بهترین خدمات را به هموطنان عزیز ومشتریان گرامی را دارد.

 فوایدخریداینترنتی

دلایل خرید اینترنتی برای همگان یکسان نیست ولی بسیاری از ویژگی ها دربسترآنلاین ازقبیل دسترسی به کالاوخدماتازهرنقطه ازجهان،دریافت اطلاعات کامل کالا، امکان مقایسه کیفیت وقیمت  کالا با یکدیگر،صرفه جویی دروقت،صرفه درهزینه ایاب وذهاب وعدم نیازبه رفت وآمدهای اضافی،امکان خرید آسان درمنزل ومحل کار،بررسی قیمت ها درشرایط رقابتی، تنوع بالای اجناس وآسان بودن مراحل خرید وپرداخت آنلاین یا پرداخت درمحل می باشد.با تحقیقات انجام شده ازمهمترین دلایل خرید اینترنتی میتوان به مواردزیر اشاره نمود.
امکان حق انتخاب بیشتر:
 درفروشگاه های اینترنتی مشتریان با طیف گسترده ای از فروشگاه ها روبرو هستند به همین دلیل به قدرت انتخاب بالایی می رسند درحالی که در فروشگاههای سنتی گزینه زیادی برای انتخاب وجودندارد وقدرت انتخاب مشتریان محدوداست . درخرید اینترنتی می توان اجناس مورد نیازخود را ازهر نقطه ازکشور تهیه نمود.
بهره مندی ازقدرت خریدبالا:
یکی دیگرازویژگیهای خرید اینترنتی افزایش قدرت خرید مشتریان می باشد.درمدت کوتاهی به آسانی می توان با چند کلیک تعدادی کالا را بصورت مجزا در فروشگاه های مختلف با اطلاعات کاملوتصاویرموردبررسی ومقایسه قرارداد وبهترین گزینه راانتخاب نمود.
صرفه جویی دروقت وهزینه:
امروزه با توجه به مسائل اقتصادی و مشغله فراوان کاری یکی ازمهمترین دغدغه انسانها اتلاف وقت وهزینه های تحمیلی گوناگون ازجمله هزینه ایاب وذهاب جهت خرید نیازمندیها می باشد بهمین دلیل خرید اینترنتی بسترخوبی را برای یک خرید سریع وبا کمترین هزینه را برای مشتریان فراهم می آورد.دسترسی بهتربه کالاوخدمات دربستراینترنت وخریدآنلاین این امکان فراهم شده است که مشتریان ازهرنقطه ازکشوریا حتی جهان براحتی می توانند کالاوخدمات خودراانتخاب و خریدنمایند.

امکان مقایسه کالا:
بطورمعمول درخرید سنتی وقدیمی برای مقایسه چندکالا نیازبه رفت وآمد و مراجعه به چندین فروشگاه می باشد که این موضوع موجب اتلاف وقت و وارد شدن هزینه می شود وازطرفی موجب از بین رفتن لذت یک خرید جذاب می شود.مقایسه چندین کالا با هم بهترین انتخاب را برای مشتریان بوجود می آورد که خرید را برای مشتریانلذت بخش می نماید.
امکان انتخاب بیشتروآسانتر:
درفروشگاههای سنتی بعلت چیدمان کالا بصورت فیزیکی درویترین وقفسه ها قرارداده می شود ناگزیرمی بایست فضای بسیارزیادی را به چیدمان کالا اختصاص داد و با توجه به گستردگی اقلام و کوچک بودن اغلب فروشگاهها امکان اینکه بتوان طیف گسترده ایی از اجناس وکالاهای متنوع را در فروشگاه موجود نمود وجود ندارد اما درفضای آنلاین و بستراینترنت امکان این وجود دارد که تعداد بسیارزیادی کالا بصورت مجازی چیدمان کرد به  همین منظورمشتریان  با دیدن عکس ها از زوایای مختلف و امکان مقایسه کالا با یکدیگر می توانند براحتی وآسانی کالای مورد نیازوبا کیفیت خود را انتخاب ودرسریعترین زمان وبلافاصله خریدنمایند.
افزایش سرعت درخریدکالا:
یکی دیگراز ویژگی ها و مزایای خرید آنلاین سرعت درخرید کالا می باشدهمانطورکه میدانید درخرید سنتی برای خرید کالا حتما باید با مراجعه حضوری اقدام به خرید نمود که این کار علاوه بر سربارنمودن هزینه های مختلف ، وقت زیادی را ناگزیر باید هزینه کرد و باتوجه به زندگی های امروزی و مشغله های فراوان وقت وزمان مسئله مهمی است که باید در نظرگرفته شود و ازاین جهت خریداینترنتی در مورد سرعت خرید حائزاهمیت می باشد.

امکان خرید24ساعته:
درخرید غیر سنتی و غیر اینترنتی شخص در هر زمان که تصمیم به خرید بگیرد امکان پذیر نیست و حتما باید در زمان ساعت کاری فروشگاه یا مراکزی کالا مراجعه کرد اما در خرید اینترنتی این تمایز وجود دارد که مشتری در هر زمان از24 ساعت شبانه روز که تصمیم به خرید بگیرد این امکان وجود دارد.

عدم محدودیت مکانی:
یکی دیگر از ویژگی های مهم وحائز اهمیت در خرید اینترنتی بعد مکانی و منطقه جغرافیایی خرید می باشد که این مورد برای اغلب مشتریان جذاب است و هم اینکه مشتری به راحتی به انتخاب و لذت خرید خود می رسد وخرید لذت بخشی را تجربه میکند.