رویه های ارسال سفارش رویه های ارسال سفارش

images/upload/1235.jpg

رویه ارسال کلیه سفارشاتی که از طریق سایت بصورت خریدآنلاین یا تحویل در محل انجام می شود به روشهای زیر ارسال میگردد.

همچنین در ایام ویژه مانند جشن‌ها و روزهای پر ترافیک از نظر حجم خرید مانند اسفند‌ماه، کلیه ارسالی ها برحسب اولویت‌بندی بعد از تعطیلات پردازش و ارسال میشود.

استان تهران

در تهران کلیه سفارشات ارسالی در روزهای کاری انجام و در مدت زمان بین ۱ تا 3 روز کاری تحویل می گردد همچنین سفارشات ارسالی قابل رهگیری و پیگیری بوده  و در مدت زمان مذکور تحویل داده خواهد شد.

سفارشات در تهران بر اساس حجم و وزن کالا طبق خواسته وهماهنگی با مشتری گرامی بوسیله پیک بادپا، اسنب باکس،الو پیک ، پست و تیپاکس ارسال می گردد.

شهرستان‌ها

سفارش های ارسالی به شهرستان ها از طریق اداره پست،تیپاکس و باربری های مجاز انجام میشود، کلیه سفارشات پستی شهرستان ها در شهرهای موجود در لیست استان‌های تحت پوشش، طبق ترافیک پست ارسال میشودو کد رهگیری پستی این سفارش ها برای مشتریان گرامی ارسال میشود و به راحتی میتوان وضعیت مرسوله پستی را از وبسایت پست رهگیری نمود و همچنین با توجه به اینکه سفارش های باربری از طریق باربری های مجازو معتبر انجام می شود که دارای بیجک باربری مشخصات وآدرس معتبر می باشند.

images/upload/untitled-1.jpg

نکات قابل توجه

در صورتی که شخص دیگری در هنگام دریافت کالا در مکان حضور داشته باشد، می‌بایست کارت شناسایی معتبری را که در هنگام تکمیل فرم مشخصات آن ذکر شده به همراه داشته باشد.لازم بذکر است در هنگام تحویل کالا، صحت و سلامت فیزیکی کالای مورد نظر نزد مامور پست و یا پیک بررسی شود. در صورت مشاهده هرگونه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی از دریافت کالا خودداری گردد.