رویه های بازگشت کالا رویه های بازگشت کالا

            رویه بازگرداندن کالا و استرداد وجه

هنگام ثبت سفارش و ارسال تمام تلاش مجموعه فروشگاه اینترنتی میــــلادنور این است که قبل از ارسال کالا، سلامت کلیه سفارشات توسط کارشناسان مورد  بررسی کامل قرارگیرد واینکه سفارش کاملا مطابق با درخواست مشتری گرامی باشد ومغایرت نداشته باشد  و سپس بعد از بررسی کامل و اطمینان از سلامت کالاوصحت سفارش کالا ارسال می گردد  همنین در صورتی که مشتری گرامی نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد محصولات داشته باشد، عکس و فیلم واطلاعات کامل قبل ازارسال در اختیارشان قرار داده می شود و پس از تایید نهایی مشتری گرامی، کالا از طریق پست و سایر کالارسان ها ارسال می گردد.

شرایط مرجوعی و بازگرداندن کالا در فروشگاه اینترنتی میــــلادنور

با توجه به اینکه قبل از ارسال سفارش برای مشتریان عزیز صحت مشخصات و سلامت کالا به طور کامل مورد بررسی و کنترل نهایی قرار می گیرد وبا مشتریان هماهنگ می گردد، لذا استرداد و مرجوعی کالا در صورت دارا بودن شرایط زیر امکان پذیر است.

1-در صورتیکه هنگام تحویل کالا مشخص شود که کالا در حین حمل وارسال آسیب دیده، کار نمی کند و یا دارای مشخصات مغایر با سفارش درخواست شده می باشد، مشتری گرامی موظف می باشد بلافاصله حداکثر کمتر از 24 ساعت به فروشگاه اطلاع دهد تا بررسی های لازم صورت بگیرد. در صورتیکه بیشتر از 24 ساعت از زمان تحویل کالا گذشته باشد ویا از کالا استفاده شده باشد، به هیچ وجه کالا تعویض و یا مرجوع نخواهد شد.

2-پس از بررسی های انجام شده در صورتی توسط فروشگاه تایید شود که کالا واجد شرایط تعویض یا مرجوعی است، مشتری موظف است کالا را با بسته بندی کامل به آدرس فروشگاه ارسال نماید تا فرآیند مرجوعی یا تعویض صورت بگیرد. مسئولیت سلامت کالا در صورت مرجوعی به طور کامل با مشتری خواهد بود و چنانچه در حین بازگشت آسیب دیدگی کالا بیشتر شود وسلامت خود را از دست داده وبسته بندی خوبی توسط مشتری صورت نگرفته باشد و یا توسط فروشگاه مشخص شود که کالا استفاده شده یا کالای ارسالی این فروشگاه نبوده ، مشتری موظف به جبران خسارت خواهد بود.

3- تا زمانی که کالای مرجوعی به فروشگاه نرسیده و تحویل نشده باشد، امکان تعویض یا استرداد وجه برای فروشگاه وجود ندارد.

4- فروشگاه میــــلادنور تا زمانی که کالای سالم را در فروشگاه خود موجود داشته باشد، کالای آسیب دیده در زمان تحویل را برای مشتری تعویض می نماید. اما درصورتی که در زمان مرجوعی کالا توسط مشتری، فروشگاه میــــلادنور آن کالا را دیگرموجود نداشته باشد، وجه آن را برای مشتری مسترد می نماید.

5- در صورتی که مرجوعی کالا بدلیل مواردی همچون پشیمانی مشتری از خرید، نارضایتی مشتری از رنگ یا ظاهر کالا که مربوط به سلیقه شخصی مشتری بوده و به انتخاب ایشان صورت گرفته به هیچ وجه جزو قوانین بازگشت یا تعویض کالا در فروشگاه میــــلادنور نیست وفقط صرفا درشرایط خاص  وبا اختیارو توافق پشتیبانی  فروشگاه ولزوما با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.

6-درصورتی که آسیب دیدگی یا عیوب به وجود آمده بر اثر استفاده از کالا یا عدم استفاده درست توسط مشتری ایجاد شده باشد، فروشگاه میــــلادنور به هیچ عنوان مسولیتی در قبال آن ندارد و کالا برای مشتری تعویض یا مرجوع نخواهد شد.

 اقدامات مرجوعی کالا در صورتیکه کالای ارسالی توسط فروشگاه میــــلادنور واجد شرایط تعویض یا مرجوعی است

1- پس از دریافت کالا بلافاصله کمتراز24 ساعت با پشتیبانی فروشگاه میــــلادنور تماس گرفته و اشکال کالا را مطرح نمایید ودر صورت لزوم عکس و فیلم از کالای دریافتی را برای پشتیبانی فروشگاه ارسال نمایید تا فرآیند مرجوعی در سریعترین زمان ممکن برای شما پیگیری شود.

 

 

.