قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً شرایط زیر را برای استفاده مطلوبتر از خدمات فروشگاه اینترنتی میــلادنوربه دقت مطالعه بفرمایید.

وارد شدن کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی میــلادنورواستفاده ازپروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی میــلادنور به منزله اطلاع داشتن،آگاهی و پذیرفتن شرایط، قوانین ومقررات وهمچنین روش استفاده ازخدمات وسرویس های فروشگاه اینترنتی میــلادنوراست.بنابراین توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز درهرزمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط وقوانین فروشگاه اینترنتی میــلادنورازطرف کاربراست.

قوانین عمومی:

 کلیه اصول و رویه‏‌های فرشگاه اینترنتی میـــلادنور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است که متعاقبا کاربرنیزموظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین درج شده،خدمات و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی میــلادنورتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه انتشارداده می شود وازهمین طریق به اطلاع عموم کاربران رسیده وبه روزرسانی می شود وکاربران توافق می نمایند که استفاده مستمرآنها ازسایت فروشگاه اینترنتی میــلادنور به مفهوم پذیرفتن هرگونه تغییرات است.

نکته مهم:

بعلت حجم بالای اقلام و گستردگی تنوع کالا وهمچنین نوسانات قیمت بازار گاهی پیش می آید که اقلام سفارش داده شده موجود نباشد یاقیمت آن در سیستم بروز رسانی نشده باشد بهمین منظور در چنین مواردی ما تمام تلاش خودمان را می کنیم در صورتی کالای خریداری شده در بازار موجود باشد تهیه نموده و برای مشتری گرامی ارسال کنیم اما در صورتی که در بازار موجود نباشد  مشتری گرامی تمایل داشته باشد با هماهنگی ونظر مشتری گرامی کالای مشابه جایگزین می گردد در غیر اینصورت وجه آن را پس از هماهنگی و دریافت شماره کارت ، حساب یا شبا بلافاصله عودت داده می شود. 

حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی میــلادنور با نهایت احترام برای حفظ حریم خصوصی وشخصی کاربران همواره می کوشد، بمنظوراستفاده از خدمات ازقبیل ثبت نظرات ، ثبت سفارش وخرید وبعضی از امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند بهترین خدمات با امنیت کامل و ممطمئن را به کاربران ارائه بدهد.

 برای ارسال سفارش و پردازش، اطلاعاتی ازقبیل نشانی، شماره تماس وآدرس ایمیل مورد نیازمی باشد وازطرفی با توجه به اینکه کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی میــلادنور کاملا قانونی ومبتنی برقوانین تجارت الکترونیک و مجوزهای مراجع ذیصلاح و اتحادیه اصناف صورت می پذیرد لذا اطلاعات مذکور جهت ارائه خدمات مطلوب مورد نیاز است.

لازم بذکرمی باشد که مشتری آدرس ایمیل و تلفن‌هایی راکه در پروفایل خود ثبت می نماید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تایید ورسمی مشتری است و تمام پاسخ ها ومکاتبات این فروشگاه از طریق آنها انجام می شود.براین اساس ثبت آدرس، ایمیل و شماره های تماس‌ ثابت و همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها می باشد ودر صورتی که اطلاعات فوق صحیح یا کامل ثبت نشده باشد، میــلادنور جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات بیشتر وتکمیلی را درخواست نماید.

همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد نمایند ومیــلادنورتنها برای ارسال همان سفارش، این اطلاعات را مورد استفاده قرار می دهد.

این اطمینان به مشتریان گرامی داده می شود که کلیه اطلاعات درج شده در پروفایل مشتریان بصورت محرمانه و فقط برای ثبت سفارش وپردازش وارسال سفارشات مورد استفاده قرار می گیرد و تحت هیچ شرایطی دراختیاردیگران یا شرکای تجاری قرارنخواهد گرفت.

فروشگاه میــلادنوردارای جوازرسمی از اتحادیه اصناف کشوری ، نمادالکترونیک و نشان ملی رسانه های دیجیتال ازوزارت فرهنگ وارشاد اسلامی وهمچنین دارای درگاه بانکی امن و مطمئن سپهربانک صادرات می باشد که این مجوز ها ی قانونی و رسمی خود نشان گراین است که این فروشگاه کاملا منطبق بر قوانین کشورجمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت فعالیت دارد وکاربران ومشتریان گرامی میتوانند با آسودگی خاطروامنیت کامل به سادگی وآسانی بصورت آنلاین واینترنتی اقدام به ثبت سفارش نموده و لذت خرید آسان ، مطمئن وامن را با فروشگاه اینترنتی میـــلادنور را تجربه کنند.

 

به اطلاع می رساند که شماره 02136607349 و 30002588262729 شماره هایی است که میــلادنورازطریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه میـــلادنور را به اطلاع کاربران می‌رساند وروشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین امکان دارد میـــلادنور از طریق همین شماره های فوق  برای بعضی از کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان میـــلادنور، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام میـــلادنور است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@miladenour.com اطلاع دهید.

میـــلادنورممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، میـــلادنور می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت میـــلادنور، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به میـــلادنور اعطا نموده وحق اعتراض را ازخود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که نگهداری وحفظ نام کاربری ورمزعبور برعهده کاربران است، لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه میـــلادنور را از خود سلب می‌کند. میـــلادنورهویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای میـــلادنوروجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

میـــلادنور برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید. 

تلفن تماس: 02155630485 – 02136607349 – 02133780515 -02133325708 - 09121941513 - 09126111508

ایمیل: info@miladenour.com